A REVIEW OF DEDICATED SUNUCU

A Review Of Dedicated Sunucu

A Review Of Dedicated Sunucu

Blog Article

Hızlı Yardım: En yaygın soruların yanıtlarını içeren hızlı destek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca sunucular; server kiralama denen kiralama işlemiyle kişi ya da kurumların ihtiyaç duyduğu yazılımların kurulabileceği şekilde de kullanılabilirler.

Ekran Kartlı Sunucu siparişleriniz manuel kurulum işlemi sonrasında tarafınıza mail yolu ile teslim edilir. Kiraladığınız Ekran Kartlı VDShizmetinizde herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız destek ekibimiz çok kısa sürede müdehale edecektir.

Bu nedenle Turhost.com kalitesine geçmek isteyen kullanıcıların tüm sunucu taşıma işlemleri, alanında uzman sunucu destek ekibimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Sanal Sunucuların en büyük özelliği ekonomik ve performanslı olmasıdır.Sanal Sunucu sayfamıza buradan ulaşabilirsiniz

Kurulum için Helloçbir ekstra ücret ödemenize gerek yoktur. Server satın alma işleminden sonra ne oluyor? Siparişinizi vermenizin hemen ardından mümkün olan en kısa sürede sunucunuz aktif hale getirilmektedir. Donanım tedariği ve işletim sistemi kurulumu için sizleri bekletmeden sunucularınızı teslim ediyoruz. Sunucu yönetimi konusunda destek veriyor musunuz? Alanında uzman sunucu destek ekibimiz sunucu yönetimi ile ilgili temel konularda sizlere e-posta aracılığı ile gardenımcı olmaktadır. Sunucu yönetimi ile ilgili kapsamlı bir destek hizmeti almak istiyorsanız sunucu destek paketlerimize göz atabilirsiniz. Natro Datacenter Altyapısı

İhtiyaçlarınıza Cevap Veren Hızlı Sunucularla Tanışın Sunucu seçimi yaparken,Web-site veya özel yazılımlarınızın ihtiyaç duyduğu yüksek kaynaklara IHS Telekom sunucularıyla erişin. Paylaşımlı hosting paketlerinin işinizi yavaşlatmasına izin vermeyin.

Sahip olduğumuz tüm fiziksel sunucular, Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye'nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

Sunucu hizmetlerinde genel kullanım sözleşmesi yanında sunucu hizmet sözleşmesi de dikkate alınır.

Bizimle iletişime geçin, sizing özel ekonomik sunucu teklifimizi birlikte oluşturalım Canlı Destek

Firmanın measurement sağlayacağı güven ve vereceği hizmet kalitesi bu hizmetleri alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biridir.

Sunucu kiralama işlemin de, Standart olarak her kiralık bulut sunucu ile birlikte one adet ipv4 adresi sağlıyoruz ve bu yapacağınız tüm kullanımlar için genellikle yeterli oluyor. Sunucu kiralama da eskiden bazı teknolojilerin yetersiz olması nedeniyle, SSL sertifikaları veya banka onayları nedeniyle her Net sitesi için özel bir read more ip adresine ihtiyaç duyulabiliyordu ve kiralık sunucularla birlikte çAlright sayıda ip adresi almak gerekiyordu, ancak şimdi tek bir ip adresi üzerinde binlerce Net sitesini ssl sertifikaları ile birlikte sorunsuz çalıştırabilir, banka ve diğer resmi kurumlardan onay alabilirsiniz. Sunucu kiralama işlemleri artworkık kolaylaştı.

Sunucu hizmetini deneyimlemek isteyen kullanıcılar için oluşturulmuştur. Aktif sunucularda veya 2. sunucu alımlarında kullanılamaz.

Sunucularınızı manyetik kartlı ve parmak izi kontrollü giriş sağlanan yüksek güvenlik standartlarına sahip Türk Telekom Veri Merkezi'nde güvenle barındırırsınız.

Report this page